Informační linka: +420 737 901 896

Solárium

Solárium je od světového výrobce č.1:   ERGOLINE 600 TURBO

Trubice na tělo:     50 x 160W
Výbojky na obličej:  4 x 500W
Na ramena:            5 x 25W    

VIT – opalovací technologie obličejové části, díky které podíl UV záření zajišťuje značně rychlé zhnědnutí a dlouho trvající pigmentaci
REGULACE INTENZITY OPALOVÁNÍ OBLIČEJOVÉ ČÁSTI – zákazník si může přizpůsobit intenzitu svému typu kůže a danému stupni opálení INTERAKTIVNÍ OBSLUHA -  na vnitřním panelu můžete solárium ovládat během opalování
REGULOVATELNÝ TĚLOVÝ A OBLIČEJOVÝ VENTILÁTOR – odpadá nepříjemné pocení při opalování
KONTURLIEGE – tvarované spodní plexisklo kopírující tělo zákazníka
SHOULDER TAN – opalovače ramen
ČASOVÝ DISPLEY – informující zákazníka o průběhu opalování
 
 Samozřejmostí jsou šetrné trubice dle nejnovějších norem EU.

 

Ceník solárium

1 minuta

 

10,-

100 minut

 

900,-

200 minut

 

1600,-

Solarium studentská cena

1 minuta

 

8,-

100 minut

 

700,-

200 minut

 

1300,-


 

Solná sauna

Solná sauna je spojení klasické finské sauny a solné terapie (haloterapie). Sůl obsahuje množství minerálů, které se díky působení tepla uvolňují do ovzduší. Inhalace soli působí na dýchací cesty, čistí organismus a podporuje jeho detoxikaci.
Sauna je v provozu každý den, po celý rok. Je provozována výhradně privátní formou pro jednotlivce, páry, skupiny.
Zákazník si saunu objedná na určitou hodinu a je mu zajištěno maximální soukromí.
Součástí sauny je venkovní odpočinková terasa s ochlazovací kádí. Zejména v zimních měsících dodává venkovní ochlazování vlastnímu saunování ten pravý požitek a kvalitu.

Solná sauna 1 hodina 500,-


 

Lymfatické masáže

Lymfatické masáže (lymfodrenáže) aktivují průchod lymfy mízovody a uvolňují lymfatické cévy. Ty tvoří součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Lymfodrenáž urychluje odvádění škodlivin z organizmu.

Přístroj BTL – 6000 LYMPHASTIM TOPLINE  funguje na principu intermitentní  přístrojové  komprese (presoterapii) tzn., že pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž. K masáži horní nebo dolní  končetiny dochází na základě komprese  vzduchem nafukovaných návleků. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají lehké rytmické tlakové vlny.  Přístrojová presoterapie je pacienty vnímána velmi příjemně, po terapii nastupuje pocit lehkosti v končetinách a celkového uvolnění.

Lymfastim procedura 60 minut 180,-